Recinzie stavkových kancelárií Recenzie stávkových kancelárií - Vyberte si tú pravú stávkovú kanceláriu pre vaše športové stávky a saďte za najlepšie kurzy a bez poplatkov.
 

AKO stávka - jedná sa o stávku na viac, na sebe nezávislých udalostí zároveň. U AKO stávky musíte splniť všetky udalosti, inak sa celá stávka, berie ako prehraná.

Bookmaker - býva spravidla človek, v prípade internetového stávkovania treba virtuálny človek, prijímajúci a vyplácajúca stávky.

Bonus - stávkové kancelárie, vypláca, pri splnení daných podmienok rôzne bonusy. Vo väčšine prípadov ide o bonus za prvý vklad. Ak chcete najvyššiu bonus, navštívte stránku s rebríčkom najvyšších bonusov.

Favorit - ako favorit, býva označovaný hráč, alebo tiež celý tím, ktorého šanca na výhru býva väčší, než 50 percent.

House edge - je výhoda pri stávkovaní. Jedná sa v podstate o pomer výhod, medzi stávkovou kanceláriou a samotným stávkarom.

Kurz - je základnou veličinou u stávok. Jedná sa číslo, ktoré nám udáva, kolikanásobek vloženej čiastky, oplatí stávková kancelária, v prípade výhry tipujúcich.

LInesmaker - je človek, ktorý vypisuje rôzne kurzy, zároveň je mení alebo sťahuje. V niektorých prípadoch, býva označovaný aj ako bookmaker.

Outsider - je hráč, alebo celý tím, ktorého šanca na výhru je menšia, než 50 percent.

Rollover - je podmienený počet presadený, u online kasína je označovaný ako WR. V stávkových kanceláriách, je to rovnako ako u kasína počet, udávajúci, koľkokrát musíme prestávkovať danú sumu peňazí, než ju budeme môcť vybrať. Rollover aj WR, sú spojené s výplatou bonusov a je to jednoduchá ochrana stávkových kancelárií a online kasín, pred nepoctivými hráčmi.

Stávková kancelária - firma, alebo spoločnosť, prevádzkujúca kurzové stávkovanie. Môžeme sa stretnúť so stávkovou kanceláriou v kamennej, či online podobe.

Sticky bonus - ide o bonus, ktorý môžeme prestávkovať, ale nie vybrať. Vybrať môžeme až prípadnú výhru, pochádzajúce z Presadenie tohto bonusu. S týmto bonusom, sa môžeme stretnúť ako u stávkových kancelárií, tak aj v online kasínach.

Prajeme vám veľa šťastia a výhier pri stávkovanie v stávkových kanceláriách.

Ďalšie jazykové verzie:

Terminologie sázení Terminológia stávkovanie Wetten Terminologie Zakłady Terminologia Fogadási terminológia Ставки Терминология Terminologia scommesse Pari Terminologie Terminología de apuestas Wedden Terminologie Vedonlyönti terminologia Betting terminologi Betting terminology Apostas Terminologia Betting terminologi Betting terminologi Στοίχημα Ορολογία