Recinzie stavkových kancelárií Recenzie stávkových kancelárií - Vyberte si tú pravú stávkovú kanceláriu pre vaše športové stávky a saďte za najlepšie kurzy a bez poplatkov.
 

Existuje mnoho rôznym herných stratégií, niektoré sú lepšie, iné zasa horšie. Niektoré môžeme uplatniť len u casinových hier, iné môžeme použiť aj u kurzového stávkovania. Ideálnym spôsobom, pre výber tej pravej, je skúšať a skúšať. Ak si myslíte, že je to príliš drahé, odporúčame skúšať vhodnú hernú stratégiu úplne zadarmo. Pre tento prípad môžete navštíviť našu stránku online hry zadarmo. Mnoho stratégií môžeme využiť len u internetového stávkovania, ktoré nám oproti stávkam v kamenných stávkových kanceláriách, prináša tiež rad výhod.

Fibonacciho postupnosť

Tento systém je pomenovaný podľa jeho objaviteľa a je najčastejšie aplikovaný u rulety. Za dodržania určitých podmienok ho môžeme použiť aj u športového stávkovania. Základným kameňom Fibonacciho systému je známa rad čísel: 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 a 34. Tieto čísla, nám budú u športového stávkovania určovať vsadenú čiastku a nie šport, alebo športovca, na ktorého máte vsádzať. Začneme teda u čísla jedna a vsadíme 1€. Toto stávku budeme sadiť tak dlho, kým neprehráme. Vo chvíli keď prehráme, vsádzate 2€ v prípade výhry sa vrátim k ságe 1Sk av prípade prehry pokračujeme vo Fibonacciho rade a vsádzate 3€. Opäť platí pravidlo, že keď vyhráme, vraciame sa na stávky 1€ av prípade prehry pokračujeme v rade na stávku za 5€. Ak za 5€ vyhráme, prechádzame na stávku za 2€, v prípade prehry pokračujeme v rade na stávku za 8€. Pri výhre sa stávkou za 8€, prechádzame na stávku za 3€, pri prehre pokročíme v rade na stávku za 13€. U výhry sa stávkou za 8€ prechádzame na stávku za 5€, u prehry sa presunieme v rade na stávku za 21€. U stávky za 21€ sa v prípade výhry, sa vraciame na stávku za 8€, v prípade prehry ideme v rade na stávku za 34€. U výhry sa vsadenými 34€, sa posunieme na stávku za 13€, u prehry prechádzame na začiatok Fibonacciho radu a vsádzate znova za 1€.

Všeobecne to znamená, že v tomto systéme prechádzame u každej prehry o jeden stupeň v rade vpred, av prípade výhry o dva stupne vzad. Každá výhra, tak vyrovnáva predchádzajúce prehru.

Tip: počiatočná stávka, nemusí byť nutne 1€, môžete použiť násobky. Napr. 10, 20, 30, 50, 80, 130, 210 a 340.

Tip: pozrite sa aj na využitie systému fibonacci v kasínach na hre ruleta

Prajeme Vam veľa šťastia výhier Pri sadení v stávkových kanceláriách.

Dalsi Jazykové verzie:

Fibonacci ve sportovním sázení Systém Fibonacci v športovom stávkovanie Fibonacci-System bei Sportwetten Fibonacci w zakładach sportowych Rendszer Fibonacci a sportfogadás Система Fibonacci в спортивных ставках Fibonacci in scommesse sportive Système de Fibonacci dans les paris sportifs La Fibonacci en las apuestas deportivas De Fibonacci in sportweddenschappen Fibonacci vedonlyönti Fibonacci i sportsvæddemål The Fibonacci in sports betting O Fibonacci em apostas desportivas Fibonacci i sportsspill Fibonacci i sportspel Σύστημα Fibonacci στα αθλητικά στοιχήματα