Recinzie stavkových kancelárií Recenzie stávkových kancelárií - Vyberte si tú pravú stávkovú kanceláriu pre vaše športové stávky a saďte za najlepšie kurzy a bez poplatkov.
 

Martingale, je aj v športovom stávkovaní, založený na klasickom základu systému Martingale, napríklad v online kasínach, kde postupne vyhrávame prípadné prehraté peniaze, len s trochu odlišnými pravidlami. Systém Martingale, môže využiť každý stávkar, ktorý je zaregistrovaný v nejakej online stávkovej kancelárii. S výberom najlepšie stávkové kancelárie Vám pomôžeme na stránkach stávkovej kancelárie online, kde si môžete prečítať ku každej stávkovej kancelárii aj príslušnú recenziu. Budeme pracovať minimálne s päťdesiatnásobku minimálnej vsadenej sumy. Ak bude teda minimálna stávka 1 €, musíme mať aspoň 50 €. Ak bude minimálna vsadená čiastka 10 €, musíme mať aspoň 500 € a tak ďalej. Môžeme pri tom tiež využiť vstupných bonusov pri registrácii do stávkovej kancelárie a tým sa nám vlastný vklad razantne zníži. Pre výber najlepších bonusov, navštívte stránku bonusy stávkových kancelárií.

Po vybavení všetkých potrebných záležitostí, ako sú registrácia do online stávkovej kancelárie a vkladu peňazí, môžeme začať sadiť. Vsadíme si našu prvú stávku v hodnote minimálneho stávkového vkladu. V prípade prehry prvej vsadenú čiastku vydelíme kurzom ďalšie stávky, z ktorého odčítame už na začiatku jedničku. V praxi bude druhá stávka vyzerať nasledovne:

Mali sme základ 500 €, ktorý sme vydelili 50tich, a tak bola prvá stávka stávka 10 €. Druhá stávka má kurz 1.6, z ktorého dopredu odpočítame jednotku, a zostáva nám teda kurz 0.6. Teraz vydelíme prvý vsadenú sumu (10 €) upraveným kurzom a dostaneme číslo 16.60 (10/0.6). V druhej stávke teda musíme staviť 16.60 €, aby sme všetko dorovnali, a začali odznova, s čistým štítom.

Čo robiť, ak znova prehráme? 

Ak prehráme ďalšiu stávku, tak sa v podstate zase nič nedeje a systém pokračuje ďalej. Nájdeme si novú stávku, na ktorú si chceme staviť a opäť upravíme kurz odpočítaním jedničky. Budeme teda predpokladať, že máme opäť kurz 1.6, z neho odpočítame 1 a ostáva zase kurz 0.6. Teraz spočíta vsadenej sumy z prvej aj druhej prehranej hry a vydelíme ich našim upraveným kurzom 0.6. V praxi to bude vyzerať takto: 

10Kč (z prvej stávky) + 16.60Kč (z druhej stávky) vydelíme 0.6. 26.60 / 0.6 = 44.30 V tretej stávke teda vsadíme čiastku 44.30Kč a v prípade výhry začíname s čistým štítom. 

Túto operáciu môžeme opakovať až 5x, v prípade že bude kurz stávky minimálne 1.6. Tento systém, nám zaistí, že aj v prípade štyroch, za sebou idúcich prehier a jednej výhry, sme stále na nule a môžeme pokračovať v hre. Až v prípade piatej, za sebou idúce prehry, prehrávame všetko. Bavíme sa tu samozrejme len o najhoršom scenári. V prípade akejkoľvek výhry do plusu ukladáme vyhranú čiastku do "banku" a začíname celý systém od znova, s najnižšou vsadenou čiastkou, ktorú opäť vypočítame tak, že celý bank vydelíme 50tich a vyjde nám suma do prvej stávky.

Tip: určite si nejaký sumu (banku), u ktorej po ho dosiahnutí vyberiete časť penaze av bude pokračovať Ďalej. 

Tip: Pri sadení na sólovej zápasy máte vacsie šancu, že neprehrá 5x v rade Ako pri stávkovaním na viac zápasovej.

Prajeme Vam veľa šťastia výhier Pri sadení v stávkových kanceláriách.

Dalsi Jazykové verzie:

Martingale ve sportovním sázení Systém Martingale v športovom stávkovanie Martingale System bei Sportwetten Zakłady Martingale w sporcie Martingale rendszer sportfogadás Martingale ставки в спорте Le scommesse Martingale nello sport Martingale système dans les paris sportifs Las apuestas Martingala en el deporte Martingale in sportweddenschappen Martingale vedonlyönti urheilu Martingale betting i sport The Martingale betting in sports As apostas Martingale em esportes Martingale betting i idrett Martingale betting på sport Σύστημα Martingale σε αθλητικά στοιχήματα