Recinzie stavkových kancelárií Recenzie stávkových kancelárií - Vyberte si tú pravú stávkovú kanceláriu pre vaše športové stávky a saďte za najlepšie kurzy a bez poplatkov.
 

Kurzové stávkovanie

Princíp kurzového stávkovania spočíva v tom, že stávkar odhaduje výsledky určitých udalostí, kedy je celá stávka odložená vsadenou peňažnou sumou. Vypisovateľ takéto stávky zverejní ku každej stávke príslušný kurz, podľa ktorého bude v prípade uhádnutie udalosti vyplatená výhra. Výhra sa počíta tak, že násobíme vklad príslušným kurzom. V prípade neuhodnutého výsledku náleží stávka vypisovateľovi a je počítaná ako jeho zárobok.

V praxi sa väčšinou vsádza na športové udalosti, dostihy, popr. víťaza nejaké väčšie show, ako napr Big Brother, Miss apod

Čo je to manipulačný poplatok stávkové kancelárie?

Manipulačný poplatok je suma, ktorú si stávková kancelária môže, ale nemusí odpočítať od základu stávky ako poplatok za spracovanie. Niektoré stávkové kancelárie, a to ako online, tak i kamenné si poplatok účtujú, iné zase nie. Nenechajte sa ale zmiasť tým, že stávková kancelária bez manipulačného poplatku musí byť automaticky výhodnejšie. Je potrebné sa pozerať aj na ponúkaný stávkový kurz, ktorý býva vo väčšine prípadov práve u sázkovek s manipulačným poplatkom výhodnejšie a môže tak v prípade výhry veľmi hravo porýt nevýhodu tohto poplatku.

Kurzy na výsledky vyhlasuje online casino, alebo stávková kancelária, resp. Jej bookmakeri podľa pravdepodobnosti, že daná situácia naozaj nastane. Čím viac je pravdepodobné, že sa situácia naozaj stane, tým je stávkový kurz menšie a opačne. Bookmakeri starostlivo sledujú vývoj situácií v danom odbore a podľa určitých udalostí, napr choroby dobrého hráča, posilnenie či oslabenie tímu, skorších výsledkov príslušné kurzy stanovujú.

Ak chcete odporučiť najlepšie sázkovka, prejdite na stránku odporúčané stávkové kancelárie online

Prajeme vám veľa šťastia pri stávkovaní v stávkových kanceláriách online.

Ďalšie jazykové verzie:

Pravidla v sázkových kancelářích Pravidlá stávkovanie v stávkových kanceláriách Sportwetten Regeln in Wettbüros Przepisy w bukmacherzy zakłady Fogadási szabályok fogadóirodák правила тотализатора Regole scommesse in bookmakers Règles des paris Reglas de las apuestas en apuestas Regels weddenschappen in bookmakers Säännöt vedonlyönti vedonlyönnin Regler væddemål i bookmakere Rules betting in bookmakers Regras apostando em casas de apostas Regler satser i bookmakere Regler vadslagning i bookmakers Στοίχημα κανόνες γραφεία στοιχημάτων