Recinzie stavkových kancelárií Recenzie stávkových kancelárií - Vyberte si tú pravú stávkovú kanceláriu pre vaše športové stávky a saďte za najlepšie kurzy a bez poplatkov.
 

Nie je žiadnym tajomstvom, že kasína a stávkové kancelárie, majú istú prevahu nad hráčom. Túto prevahu, nazývame "house edge", ktoré sa pre každú hru líši. Ak by tomu tak nebolo, tak by tu žiadne sázkovky a kasína ani neboli, pretože by asi skrachovali. Pri sadení na internete, je istou výhodou, že je táto prevaha menšia, než u stávkovanie v kamenných pobočkách. Je to dané tým, že stávkovanie na internete nie je tak nákladné a preto sa môžu stávkové spoločnosti uskromniť. To samozrejme neznamená, že nemôžeme vyhrať. Je však otázkou, či je možné vyhrávať aj v dlhodobom horizonte.

Aby mohli stávkové kancelárie a kasína fungovať, musí mať výplatnosť menšie, než 100%. Rozdiel medzi vyplateným percentom a 100% činí zisk stávkových kancelárií. Medzi hry, s malou výhodou kasína, patrí napr blackjack a poker, kde všetko závisí ako na šťastie, tak aj na zručnosti hráča. U rulety, naopak žiadnu zručnosť, uplatniť nemôžeme a všetko závisí len na šťastie.

Stávkovej kancelárie, vyplácajú okolo 90% vsadených súm, takže zvyšných 10% tvorí zisk. Toto číslo, je však len orientačná a môže byť ovplyvnené rôznymi skutočnosťami, ako je napr prítomnosť manipulačného poplatku.

Pre najlepšie, dlhodobý odhad, budeme potrebovať šťastie, ale hlavne informácie o našom športovcovi, alebo o športovom tíme. Dlhodobý "rating" nám môže v našom odhade veľmi pomôcť, ale neodráža momentálnu formu športovca. Tú môžeme odhadovať skôr z hodnotenia za posledných 3-6 mesiacov.

Prajeme vám veľa šťastia a výhier pri stávkovanie v stávkových kanceláriách.

Ďalšie jazykové verzie:

Pravděpodobnost sázení Pravdepodobnosť pri stávkovaní Wahrscheinlichkeit in Wetten Prawdopodobieństwo w ​​zakładach Valószínűség fogadás Вероятность Сделать ставку Probabilità di scommesse Probabilité à Paris Probabilidad de Apuestas Waarschijnlijkheid in Wedden Todennäköisyys vedonlyönti Sandsynlighed i Betting Probability of betting Probabilidade de Apostas Sannsynlighet i Betting Bookmakers Πιθανότητα στο Στοίχημα