Naučte sa pravidlá rulety a získajte tak prevahu nad kasínom. Ruletu si môžete zahrať v troch variantoch. Najhranejšie variantom je bezpochyby európska ruleta, z ďalších variantov vám môžeme nabídout americkú či francúzsku. Ruletu si môžete vyskúšať na našom serveri úplne zadarmo, alebo môžete skúsiť šťastie za ozajstné peniaze, v niektorom z nami preverených online kasín.

Pravidlá Americkej rulety Pravidlá Americkej rulety - Hlavným znakom americkej rulety, ktorý ju odlišuje od francúzskej a európskej je zdvojená nula.Tato skutočnosť prináša casine vyššiu výhodu a percento zisku.
Pravidlá Európskej rulety Pravidlá Európskej rulety - V európskej rulete sa hráč snaží predpovedať, v ktorom číslovanom okienku na cylindri gulička skončí. Táto ruleta jeobsahuje čísla 1 až 36 a číslo 0. Čísla na rulete majú buď červenú, alebo čiernu farbu a číslo "0" je zelené.
Pravidlá Francúzskej rulety Pravidlá Francúzskej rulety - Francúzska ruleta je ruleta s jednou jedinou nulou, obsahujúce 36 čísel a jednu nulu. Francúzska ruleta má, na rozdiel od ostatných druhov, inak označené plátno.

Prajeme vám veľa šťastia pri hraní rulety online.
Ďalšie jazykové verzie:

Pravidla rulety Pravidlá rulety Regeln des Roulette Zasady ruletki Szabályai roulette Правила рулетки Regole della roulette Règles de la roulette Reglas de la Ruleta Regels van Roulette Säännöt roulette Regler for Roulette Rules of Roulette Regras da Roleta Rules of Roulette Regler för Roulette Οι κανόνες της ρουλέτας