Recenzia Fortuna

Spoločnosť Fortuna Entertainment Group vznikla v roku 2009 a rýchlo si vybojovala dominantnú pozíciu v celej strednej Európe. Teraz rozširuje svoje ponuky aj na internete. Fortuna SK je v súčasnosti riadne licencovaná pre prevádzkovanie lotériových hier v SR, čo niektoré zahraničné spoločnosti nie sú.

Možnosti vkladu a výberu v stávkovej kacelář Fortuna

Online platobnou kartou Online platobnou kartou - jedná sa o najrýchlejší a zároveň bezpečnú transakciu, ktorá je vykonávaná cez šifrované transakcie zabezpečené samotnou bankou.
Platba Raiffeisenbank Platba Raiffeisenbank - pohodlná a bezpečná platba sprostredkovaná priamo Raiffeisenbank.
Platba mbank  Platba mBank - pohodlná a bezpečná platba sprostredkovaná priamo bankou mBank.

Podporované platformy u spoločnosti iFortuna

Platforma windows Microsoft windows - je najrozšírenejším operačným systémom na celom svete. Tento systém vlastní firma Microsoft a jeho licencie je spoplatnená.
Platforma apple Mac OS - je skratka anglického názvu Macintosh Operating System, čo je pôvodný názov operačného systému pre počítače Macintosh z dielne spoločnosti Apple.
Platforma linux Linux - je veľmi obľúbený otvorený operačný systém, ktorý vyniká predovšetkým svojou bezpečnosťou a je pre koncového užívateľa k dispozície úplne zadarmo.

Zákaznícka podpora spoločnosti iFortuna

url URL kasína www.ifortuna.sk
Email podpora emailom
Telefon telefonická podpora +420 267 218 218

Ponuka bonusov spoločnosti iFortuna

Vstupný bonus až do výšky 100 EUR.
Voľné stávky zadarmo za klubové body
Navýšenie výhry vďaka kurzovému zvýhodnenie
Darčekové predmety zo špeciálnej edície
Profisázka bez manipulačného poplatku a mnoho ďalších benefitov

Celá recenzia spoločnosti iFortuna

Stávková kancelária Fortuna má veľmi známe meno v športovom stávkovanie a teraz naberá obrátky a rozširuje svoju ponuku na internete. Fortuna Entertainment Group vznikla v roku 2009 a rýchlo si vybojovala dominantnú pozíciu v strednej Európe. Registráciou u Fortuny tak určite neurobíte žiadnu chybu. Stránky fortuna sú veľmi prehľadné a fortuna tiež umožňuje sledovanie hraných zápasov online. Otvorenie účtu u foruny je veľmi jednoduché a zvládnete ho v troch jednoduchých krokoch 

Fortuna ponúka bonus 100% až do výšky 100 eur. Pre získanie tohto bonusu je nutné vložiť prvý vklad najneskôr desiaty (10) deň od registrácie. Bonus bude vyplatený po splnení podmienky staviť desaťnásobok počiatočného vkladu na kurz min. 2:1. Platnosť bonusu je 60 dní od pripísania na hráčsky účet. 

U Fortuny je možné platiť mnohých platobnými metódami, z tých známych uvediem napr platbu kartou, prevodom na účet, PaySec, alebo priamo vklad na akejkoľvek pobočke. 

Podpora zákazníkom je dostupná denne od 8.00 do 21.00 hod. Vybrať si môžete medzi telefonickou podporou, emailom, live chatom a facebookek. 

Stávková kancelária Fortuna má čo ponúknuť - bavte sa!

Ukážka herného prostredia spoločnosti iFortuna

Recenzia fortuna

Recenzia fortuna

Recenzia fortuna

Choď do kasína Stiahnuť softvér

Prajeme vám veľa šťastia pri stávkovaní vo Fortune.

Ďalšie jazykové verzie:

Recenze Fortuna ifortuna Recenzia Fortuna FortunaWin vélemények