Recenzia Bet-at-home

Bet-at-home je licencovanou hracie a stávkovou spoločnosťou na Malte. Bet-at-home patrí do silnej finančnej skupiny Betclic Everest Group, kam mimochodom patrí aj stávkové kancelárie Expekt a Betclic. Bet-at-home je známa predovšetkým pre svoje športové stávkovanie, ale ponúka aj dva silné kasíno produkty - kasíno a živé kasíno online. Bet-at-home má viac ako 1,5 milióna registrovaných zákazníkov, čo ju radí na vrchol medzi stávkovými kanceláriami.

Možnosti vkladov a výberov u herné spoločnosti Bet-at-home

Online platobnou kartou Online platobnou kartou - jedná sa o najrýchlejší a zároveň bezpečnú transakciu, ktorá je vykonávaná cez šifrované transakcie zabezpečené samotnou bankou.
Platba Skrill / moneybookers Platba Skrill / moneybookers - platby v kasínach pomocou tejto veľmi rozšírené internetové peňaženky sú bezpečné a veľmi rozšírené.
Platba Neteller Platba Neteller - táto spoločnosť, ponúka hneď po scrillu veľmi lacné platobné prevody v online kasínach, pomocou obľúbené internetové peňaženky, ktorej absolútna zabezpečenie transakcií je samozrejmosťou.
Ukash Ukash - v poslednej dobe veľmi rozšírená internetová peňaženka, sa začína čí ďalej viac objavovať v online kasínom. Svoje obľube sa tešia predovšetkým vďaka svojej bezpečnosti. Spoločnosť Ukash má sídlo v Londýne, kde podlieha prísnemu dozoru.
PaySafeCard PaySafeCard - jednoduchá finančná služba, fungujúce na princípe predplatenej karty. Užívateľ si na niektorom obchodnom mieste predplatia zvolenú sumu, potom dostane PIN ktorým môže platiť za služby v kasínach. Transakcie sú tu úplne anonymné.
Platba eKontom Platba eKontom - bezpečná platba, ktorá prebieha priamo medzi kasínom a Českou bankou.

Podporované platformy u společnosti Bet-at-home

Platforma windows Microsoft windows - je najrozšírenejším operačným systémom na celom svete. Tento systém vlastní firma Microsoft a jeho licencie je spoplatnená.
Platforma apple Mac OS - je skratka anglického názvu Macintosh Operating System, čo je pôvodný názov operačného systému pre počítače Macintosh z dielne spoločnosti Apple.
Platforma linux Linux - je veľmi obľúbený otvorený operačný systém, ktorý vyniká predovšetkým svojou bezpečnosťou a je pre koncového užívateľa k dispozície úplne zadarmo.

Zákaznícka podpora spoločnosti Bet-at-home

url URL kasína www.bet-at-home.com
Email podpora emailom
Telefon telefonická podpora +356 21314833

Ponuka bonusov spoločnosti Bet-at-home

Vstupný Bonus 100% - až do výšky € 100 (Pri vklade € 100, získavate ďalších € 100 do hry)

Celá recenzia spoločnosti Bet-at-home

Bet-at-home je stávková kancelária ponúkajúca veľmi kvalitné služby, vrátane online kasína a live kasína. Live kasíno hráte priamo so živými krupiérmi. Online kasíno ponúka cez 100 hier, kde väčšinu tvoria stolové hry a video automaty. Naopak živé kasíno vám ponúkne ruletu, blackjack a baccarat. Medzi najobľúbenejšími stolnými hrami nájdeme ruletu, poker, blackjack, baccarat a mnoho ďalších. 

Bet-at-home ponúka svoje stránky kompletne v češtine a zároveň ponúka aj kompletnú slovenskú podporu emailom, chatom a telefónom. U Bet-at-home možno vsádzať aj v slovenskom mene, a dokonca je možné vkladať aj miestnym bankovým prevodom, pretože Bet-at-home má účet u českej pobočky Raiffeisen banky. 

Každý nový užívateľ, ktorý sa zaregistruje a vloží vklad u Bet-at-home, dostane bonus 100% vkladu až do výšky € 100. Ak vložíte € 100, dostanete ďalších € 100 ako bonus a do hry získate € 200. Bonus možno vybrať až pre pretočeniu 40tich násobku získaného bonusu. WR bonusu dá pretočiť aj v rulete, čo je dnes už veľmi nezvyčajné a je za to nutné Bet-at-home pochváliť.

Ukážka herného prostredia spoločnosti Bet-at-home

Recenzia Bet-at-home

Recenzia Bet-at-home

Recenzia Bet-at-home

Recenzia Bet-at-home Recenzia Bet-at-home

Prajeme vám veľa šťastia v EUcasino.

Ďalšie jazykové verzie:

Recenze bet-at-home Recenzia Bet-at-home Bet-at-home bewertungen Bet-at-home recenzje Bet-at-home vélemények Bet-at-home Обзор Bet-at-home recensioni Bet-at-home avis Comentario Bet-at-home Bet-at-home review Bet-at-home review Bet-at-home anmeldelse Bet-at-home review Bet-at-home revisão Bet-at-home gjennomgang Bet-at-home recensioner Bet at home Επανεξέταση