Online poker Poker - kompletné informácie o pokri, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, najlepšie pokrové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zadarmo a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní
 
Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Slovenskom jazyku.
 
Poker freeroll - toto pokerové označenie so sebou nesie isté výhody. Jedná sa o pokerovú hru online, v ktorej nemusíte uhradiť žiadny poplatok ani štartovné. Nejedná sa však o žiadnu tréningovú hru, hrá sa totiž o skutočné peniaze a výhry. Poker freeroll online, by som odporučil všetkým začínajúcim hráčom, pretože nie je potrebná žiadna počiatočná investícia, ale neprichádzate o šancu vyhrať. V pokerových herniach zároveň získate určitý obnos nereálnych (virtuálnych) peňazí, z ktorých môžete financovať cvičné hry. Poker freeroll sa hrá ako iné turnajové pokerovej hry, teda na niekoľkých stoloch súčasne.
 
Princíp freeroll turnajov - ak si chcete zahrať vo freeroll turnaji, bude stačí registrácia u daného kasína, či pokrové herne, ktorá túto možnosť ponúka. Kasíno či pokerová herňa vypíše výhru, napr 500 USD a určité obdobie, v ktorom sa bude turnaj hrať. Ak sa vám v tomto období podarí získať dobré umiestnenie, napr do 20. Miesta, bude táto vypísaná suma rozdelená aj vám.
 
S freeroll pokrom sa môžeme stretnúť iba v online podobe, nestretnete ho teda v kamenných herniach. Najčastejšou pokerovú hrou je v týchto turnajoch klasický Texas Hold'em poker. Tieto turnaje sú pre pokrové herne skôr propagačné, získavajú tak nových hráčov, ktorí môžu v budúcnosti hrať aj klasické platené hry.
 
Výhody freeroll pokru - ako sme si už povedali, hlavnou výhodou je hra, bez počiatočnej investície a vstupných poplatkov. Hráte s reálnymi hráčmi a nie proti počítaču. Výhry bývajú hodnotné a reálne. Freeroll poker ponúka takmer každá pokerová herňa, môžete teda hrať niekoľko freeroll turnajov az prípadného zárobku financovať drahšie turnaja so vstupnými poplatkami.
 
Nevýhody freeroll pokru - nevýhodou je úplne iné správanie pokrových hráčov, než v iných, platených turnajoch. Vzhľadom k tomu, že sú tieto hry zadarmo, veľa hráčov sa v nich chová veľmi neuvážene. Medzi ďalšie, nijako zvlášť veľké nevýhody patrí fakt, že je o tieto turnaje veľký záujem a musíte sa tak registrovať včas.
 
Ako začať hrať freeroll poker online - Ako sme si už povedali, je nutné vybrať vhodnú herňu, ktorá freeroll poker ponúka av tej sa zaregistrovať. Herňa vám väčšinou ponúkne herný softvér na stiahnutie, a teraz už stačí len počkať na freeroll turnaj. Akonáhle sa dozviete presný termín, musíte sa do turnaja zaregistrovať a môžete začať hrať. Pred každým turnajom herňa zverejní, koľko výherných miest, si rozdelia výhru. Pri začatí budete priradený k niektorému hernému stolu a zároveň dostanete od herne hracie žetóny. Teraz je všetko len na vás, hráte, kým neskončíte, alebo poprípade nevyhráte.
 
Kde môžem hrať freeroll turnaje - Testovali sme niekoľko hlavných, preverených a spoľahlivých pokerových herní, ktoré prešli zložitým testom. Medzi nami otestované freeroll pokrové herne patria nasledujúce:
 
Unibet
Unibet poker - je primárne zameraný predovšetkým na európskej hráča, čo dáva Českej aj Slovenské republike istú výhodu.
Titan Poker
Titan Poker - patrí medzi obľúbené pokrové herne ponúkajúci veľmi príjemné uvítacie bonusy.
bet-at-home
Bet at home - je herná a stávkovou spoločnosťou. Bet at home patrí do finančnej skupiny Betclic Everest Group.
Kasíno bet365
Bet365 poker - pochádza z dielne spoločnosti, ktorá je najväčšou stávkovou kanceláriou na svete.
PokerStars
Pokerstars - Najväčší online pokerová herňa s veľkou ponukou bonusov a obrovskou základňou hráčov.
 
Ak chcete vyskúšať aj iné pokrové herne, ponúkame vám zoznam pokrových herní, vrátane ich recenzií.
 
Ak si chcete prečítať článok o online freeroll poker v Českom jazyku, navštívte odkaz freeroll pokr online.