Herný portál Slovenskacasina.eu vám bude prinášať aktuálne informácie a novinky zo sveta pokru. Dozviete sa napríklad, ako zarábajú pokrové herne, aké máme pokerové turnaje a ďalšie užitočné informácie.

Freeroly v pokri Freeroly v pokri - ak máte v pláne, vyhrávať v pokri väčšie peniaze, bude najlepším riešením účasť na freeroll turnajoch. Pre uľahčenie, si o nich povieme viac informácií, ktoré určite do budúcnosti zhodnotíte.
Poker ako hra pravdepodobnosti Poker ako hra pravdepodobnosti - v pokri dá dosiahnuť presných matematických kalkulácií vo všetkých situáciách na základe troch bodov, ktoré si teraz podrobnejšie popíšeme.
Rake a rakeback Rake a rakeback - ak sa zaujímate o to, ako az čoho žijú kasína a pokerové herne, prečítajte si článok o pokrovom rake. Zároveň sa dozviete ako lákajú pokrové herne svojich hráčov na rakeback.
The Poker Player's Championship The Poker Player's Championship - je jeden z turnajov WSOP, zavedený do série v roku 2010. Vstupné do turnaja činí 50.000 $, čo z neho robí najdrahší turnaj na WSOP. V nasledujúcom článku si napíšeme o WSOP viac.
wsop W.S.O.P. - World series of poker je každoročná séria pokerových turnajov, ktorá sa koná v Las Vegas. Jej história siaha až do roku 1970 a jedná sa o jeden z najprestížnejších pokrových turnajov na svete.

Ak si chcete prečítať zaujímavé informácie v pokrového sveta v Českom jazyku, navštívte odkaz zajímavosti ze světa pokeru.