Online poker Poker - kompletné informácie o pokri, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, najlepšie pokrové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zadarmo a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní
 
Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Slovenskom jazyku.
 
 
Rake v pokri - Ide o istý druh pokerovej dane, ktorú odoberie kasíno, alebo pokerová herňa z každého potu. Táto daň sa pohybuje v rozmedzí od 5 do 10 percent. Rake má v podstate za úlohu pokryť náklady kasína alebo pokerové herne a nie je hlavným zdrojom ich príjmov, ktoré sú generované až neskôr. V internetovom pokeru, dôjde k automatickému odpočítaní danej čiastky zo účtu hráča, v kamennej kasíne odoberie žetóny v pote dealer.
 
Rakeback v pokri - Rakeback bol v podstate vytvorený len ako lákadlo pre pokerovej hráčov. Pokrové herne a kasína tak lákajú predovšetkým nových hráčov a to tým spôsobom, že po každom potu vracia časť vybraného rake medzi hráčov. Táto metóda je pre hráčov motiváciou hrať v danom kasíne alebo pokerovej herni, ktorá túto možnosť ponúka. V niektorých prípadoch sa časť rake vracia po každom potu rovnomerne všetkým zúčastneným hráčom, inokedy sa zase rake rozdelia nerovnomerne, podľa vyššie stávky jednotlivých hráčov.
 
Rakeback na pokerových turnajoch - Na pokerových turnajoch sa rakeback vypláca z časti prostriedkov, vybraných ako vstupné / zápisné do turnaja. Niektoré pokrové herne ponúkajú pre svojich hráčov miesto výhody rakeback iné druhy odmeňovania a benefitov, z nich hlavné náhradou pre rakeback sú vernostné programy. Fungujú tak, že čím viac potov zohrá, tým väčšie odmeny získate.
 
Ak si chcete prečítať článok o tom ako zarábajú pokrové herne v Českom jazyku, navštívte odka rake a rakaback v pokeru.