Online poker Poker - kompletné informácie o pokri, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, najlepšie pokrové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zadarmo a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní
 
Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Českom a Slovenskom jazyku.
Najväčší bonusy v pokrových herniach Najväčší bonusy v pokrových herniach - ponuka najlepšie hodnotených pokerových herní, ponúkajúcich najvyššie bonusy za najlepších podmienok.
 

Internetové kasína a herne sa čím ďalej viac, zameriavajú tiež na poker. Najobľúbenejší variantom pokeru, sa v posledných rokoch stala variant Texas Hold'em. Aby herne k registrácii nalákali na čo najviac hráčov, predbiehanie sa, v rôznych bonusoch a benefitoch pre nových hráčov. Najčastejšie udeľovaným bonusom, je tzv vstupný bonus. Vstupným bonusom je myslené násobenie prvého vkladu až do určitej výšky, alebo udelenie voľných vstupov, do rôznych turnajov.

Bonus za prvý vklad - Jedná sa o rovnaký bonus, aký najčastejšie udeľujú aj bežná online kasína, ale v pokrových herniach bývajú udeľované spravidla do väčšej výšky než v kasínach. Vo väčšine prípadov sú tieto bonusy udeľované iba novým, resp. novo registrovaným hráčom. Podmienky pre výplatu takéhoto bonusu, väčšinou zahŕňajú podmienku získania určitého počtu "poker points" (pokrových bôbov), v určitom časovom období.

Voľné vstupy na turnaje - Jedná sa o veľmi jednoduchú formu bonusu, ktorá väčšinou neskrýva žiadne doplnkové podmienky či pravidlá. Iba pri prvej registrácii, zadáme "promo kód", vďaka ktorému získa určité množstvo voľný vstupov na presne určené turnaja. Zvyšok už záleží na samotnom hráčovi a jeho skúsenostiach.

Najdôležitejšie je, prečítať si konkrétne podmienky čerpania daného bonusu u každého kasína. Podmienky sa môžu v mnohých prípadoch, u zdanlivo rovnakého bonusu veľmi líšiť.

Ak si chcete prečítať článok o vstupných bonusoch pokrových herní tiež v Českom jazyku, prejdite na odkaz vstupní bonusy pokerových heren.