Texas Hold'em poker online, patrí ako vo svete, tak aj vo Slovenské republike k najobľúbenejšej variante online pokru. Vďaka dnešným možnostiam internetu, sa Texas Hold'em poker začal masívne šíriť do všetkých online kasín a pokerových herní. Peňažné odmeny pre víťaza najväčších svetových turnajov ako je World Poker Tour alebo séria turnajov nazvaná World Series of Poker sa pohybujú v rádoch miliónov dolárov. Najväčšie internetové herne majú v špičke viac než 200 000 pripojených hráčov. Poker sa tak stáva jedným z najrýchlejšie rastúcich herný priemysel. Odhaduje sa, že v roku 2005 presiahol obrat pokerových herní na internete 50 miliárd USD. Ponuka online pokru na internete je naozaj veľká a preto nie je jednoduché vybrať tú správnu pokerovú herňu. S týmto problémom Vám pomôže náš server Slovenská casina, kde sa budeme problematike online pokru venovať podrobnejšie.

Pravidlá Texas hold 'em pokeru
 
Pravidlá Texas hold 'em pokeru - pri hraní Texas Hold'em pokeru jedná sa o najpopulárnejšiu kartovú hru súčasnosti a zodpovedá tomu aj počet variantov tejto hry. Ak budete chcieť hrať Texas Hold'em online, pravdepodobne narazíte na štandardné "texaskú" verziu pravidiel, ale okrem nej existujú aj iné pravidlá.
História Texas hold 'em pokru História Texas hold 'em pokru - táto obľúbená kartová hra prekonala počas svojej histórie mnoho zásadných i menej zásadných zmien. Medzi tie najzásadnejšie by som spomenul prechod tejto obľúbenej kartovej hry z krčiem, kamenných kasín a rôznych kartových klubov na internet.
Texas hold 'em poker zadarmo Texas hold 'em poker zadarmo - náš herný server vám ponúka možnosť, vyskúšať si rôzne varianty pokru úplne zadarmo, bez potreby zkutečných peňazí. Vyskúšajte si svoje stratégie bez akéhokoľvek rizika.
Online poker Poker - kompletné informácie o pokri, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, najlepšie pokrové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zadarmo a mnoho ďalších užitočných informácií.
 

 

Texas Hold'em poker online na internete - ak sa chcete dozvedieť, kde a ako si môžete zahrať Texas Hold'em poker online, ste na tom správnom mieste. Ponúkame vám výber tých najlepšie pokerových herní na internete. Všetky herne prešli dôkladným testom našich redaktorov.

Turnajový poker - Ďalším variantom je turnajový poker. Hráč si kúpi za daný vklad žetóny. Turnaj sa hrá dovtedy, kým jeden hráč získa všetky žetóny súperov a stáva sa víťazom. Ostatní hráči musia svoje žetóny prehrať. V niektorých turnajoch môže hráč v priebehu prvej fázy hry dokupovať žetóny. Nikdy ale nemožno žetóny predať späť. Hráč musí buď z turnaja vypadnúť s nulovým počtom žetónov, alebo turnaj vyhrať. Poradie hráčov v turnaji sa zostaví podľa opačného poradia vypadnutiu. Peniaze, ktoré všetci vložili na zápisnom do turnaja, si rozdelia najlepší hráči.

Ak si chcete prečítať článok o pokerovej variante Texas Hold'em poker v Českom jazyku, navštívte odkaz Texas Hold'em poker.