História a rozšírenosť razz pokru - Turnaj v Razz sa na World Series of Poker pravidelne poriada od roku 1971, kedy jeho prvý ročník vyhral Jimmy Casella a odniesol si hlavnú cenu 10000 $. Medzi širokou verejnosťou ale dlho nemal veľké zastúpenie, až do turnaja na WSOP v roku 2004, kedy bol turnaj, v ktorom nakoniec zvíťazil TJ Cloutier, vysielaný v televízii a tým táto hra vstúpila do povedomia pokrového sveta.

Pred týmto turnajom bola jedinou online herňou, ktorá hry v Razz ponúkala, herňa Full Tilt Poker. Krátko po ňom ho je ponuky pridal aj Absolute Poker av roku 2006 aj gigant PokerStars. Vďaka kombinácii týchto dvoch faktorov (mediálne prezentácie Razz a jeho uvedenie do bežných herní) sa k tejto hre dostala širšia pokrová verejnosť a razz sa stal obľúbenou variantou stud pokru. Napriek tomu je jeho dominantným pôsobiskom internet av klasických kasínach a pokerových herniach nepatrí k tým najbežnejším a najzákladnejším hrám.

Online poker Poker - kompletné informácie o pokri, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, najlepšie pokrové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zadarmo a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní
 
Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Slovenskom jazyku.
 
Poker zadarmo Poker zadarmo - náš herný server vám ponúka možnosť, vyskúšať si rôzne varianty pokru úplne zadarmo, bez potreby zkutečných peňazí. Vyskúšajte si svoje stratégie bez akéhokoľvek rizika.

Ak si chcete prečítať článok o histórii razz pokri v Českom jazyku, navštívte odkaz historie Razz pokeru.