Online poker Poker - kompletné Informácie o pokrm, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, Najlepšie pokerové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zdarma a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Českom a Slovenskom jazyku.
 

Priebeh hry Pai Gow Poker - Samotná hra Pai gow poker začína ešte pred rozdaním kariet , kedy si každý hráč vsadí určitú sumu podľa stola , u ktorého sedí ( hráme ak online Pai Gow poker , spravidla hráme pri stole sami ) . Počas hry už hráč nesiaha a stávka teda v hre prebehne iba raz . Hra pokračuje rozdaním kariet a ich následným rozdelením do dvoch skupín . Potom sa otáča skupina dvoch kariet a všetky karty , ktoré proti kombináciu dealera prehrávajú , sú opäť otočené lícom dole . Hra pokračuje vyložením druhej skupiny . Posledné ju vyloží opäť dealer a všetky kartové kombinácie , ktoré sú slabšie ako jeho , sú podobne ako predtým otočené rubom nahor . Hráči , ktorým karty zostali viditeľné , potom od dealera dostanú výhru . Výhra bude 2x väčší než stávka . Stávky ostatných hráčov patrí dealerovi .

Čo sa deje , ak má hráč jednu skupinu kariet odkrytú a druhú skrytú ? Taký hráč dostane svoju stávku späť , ale nevyhráva nič navyše . Všeobecne vzaté hráč so všetkými kartami lícom nahor vyhráva , hráč so všetkými kartami lícom nadol prehráva a zvyšným hráčom sa vráti to , čo do hry vložili .

Kartové kombinácie Pai Gow Poker - Žolík je považovaný za tzv divokú kartu a používa sa iba na zostavenie " špinavé " postupky , postupky vo farbe a flešu . Žolík potom dostane hodnotu a farbu karty , ktorá je v tejto kombinácii treba a chýba . Použijete Ak žolíka vo fleš , získavate vždy najvyššiu hodnotu karty , ktorá chýba . Ak je žolík používaný jednotlivo , je jeho hodnota rovnaká , akoby hráč držal eso . Žolíka môžete teda použiť len v páre , alebo v trojici alebo štvorici s esami . Najsilnejší kartové kombináciou je potom v Pai Gow pokri pätica es , ďalej kráľovská postupka , postupka vo farbe , štvorica , Full House , fleš , špinavá postupka , trojica , dva páry a jeden pár .

Ak hráme Pai gow poker online, môžeme si vo väčšine prípadov vybrať , či chceme hrať u súkromného stola , teda len my proti dealerovi , alebo pri stole pre viac hráčov . U oboch variant je hra prakticky rovnaká . Ak si chcete zahrať Pai Gow poker , odporúčame využiť na to jedno z nami odporúčaných kasín . Všetky online kasína sú bezpečné a preverená a zároveň si môžete vybrať zo širokej ponuky aktuálne ponúkaných bonusov .

Ak si chcete prečítať pravidlá Pai Gow Poker v Českom jazyku, navštívte odkazu pravidla Pai Gow Pokeru.