Online poker Poker - kompletné Informácie o pokrm, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, Najlepšie pokerové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zdarma a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Českom a Slovenskom jazyku.
 

Pai gow poker, sa hrá s balíčkom kariet o 53 listoch vrátane "Jokera". Hra je nastavená tak, že hrajú vždy len dvaja hráči, a to vy proti dealerovi, resp. "Bankári".

Pre správnu taktiku, je dobré vedieť, aký systém používa vaše online casino.

Každý hráč dostane sedem kariet, ktoré sa rozdelia na päť a dve do každej ruky zvlášť. Hodnotenie zostáva rovnaké ako u pokeru, kedy vyššia vyhráva. Ak porazíte bankára len raz dvojicou, dostanete späť váš vklad. Pokiaľ dôjde k remíze, vyhráva bankár.

V pai gow pokri, je to práve vyššie stávky, ktorá má najvýznamnejší vplyv, na vaše víťazstvo. U tejto hry, je dôležité vedieť v správnu chvíľu zariskovať a staviť vyššie obnosy v správnej chvíle. Presný plán, ako sa v paigow pokri správať neexistuje, ale ukážeme si aspoň pár príkladov, ako si prerozdeliť svoje karty. Jedna z najčastejších kombinácií, ktorá pri obdržaní nastáva je, že dostanete aspoň dva páry.

Tieto páry môžete nechať u seba, alebo ich rozdeliť podľa pripraveného schémy:

Dva nízke páry - ak nemáte kráľa, alebo lepšie kartu, tak páry rozdeľte

Nízky pár s vysokým - ak nemáte "ESO", rozdeľte pary.

Dva stredné páry - ak nemáte "ESO", páry rozdeľte

Stredný pár s vysokým - vždy rozdeľujeme

Dva vysoké páry - vždy rozdeľujeme

Prajeme vám veľa šťastia v hre Pai Gow Poker

Ak si chcete prečítať článok o herné stratégii pai gow pokru v Českom jazyku, navštívte odkaz strategie pai gow pokeru.