Pokiaľ máte radšej nejakú z jednoduchších variantov stud pokeru, môžeme vám odporučiť Pai Gow poker. Pai gow casino poker má svoje korene v starých čínskych domino hrách av dnešnej dobe sa hrá takmer vo všetkých kasínach a online kasínach. Hra Pai Gow poker sa hrá s balíčkom kariet francúzskeho typu o 53 listoch. V balíčku je však len jedna žolíkovou karty. Na začiatku hry dostane každý hráč 7 kariet, ktaeré si rozdelia do 2 samostatných skupín. Rovnaký počet kariet dostáva aj dealer. Prvá skupina má 5 kariet a druhá zvyšné 2 karty. V skupine 5tich kariet musia byť vyložené lepšia kartová kombinácia ktoré v druhej skupine dvoch kariet. Ak hráč nerozdelí svoje karty podľa pravidiel, jedná sa o "dead hand" alebo tiež faul a hra pre neho okamžite končí.

Pravidlá Pai Gow pokeru Pravidlá Pai Gow pokeru - naučte sa základné pravidlá pokerové varianty Pai Gow Poker a získajte tak prevahu nad spoluhráčmi.
Herné stratégie pai gow poker Herné stratégie pai gow poker - naučte sa svoju hernú stratégiu pre variant pai gow pokr a využiste svoje znalosti v niektorom z preverených online kasín.
Poker zadarmo Poker zadarmo - náš herný server vám ponúka možnosť, vyskúšať si rôzne varianty pokru úplne zadarmo, bez potreby zkutečných peňazí. Vyskúšajte si svoje stratégie bez akéhokoľvek rizika.
Recenzia pokrových herní Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Českom a Slovenskom jazyku.
 

Ak si chcete prečítať článok o Pai gow pokri v Českom jazyku, prejdite na odkaz Pai gow poker.