Online poker, patrí medzi najobľúbenejšie online kasínové hry vôbec. V dnešnej dobe sa môžeme stretnúť s nespočetným množstvom rôznych pokerových variantov, preto sa zameriame len na tie najznámejšie, s ktorými sa môžeme na internete stretnúť. Medzi celosvetovo najhranejšou variant pokru, patrí nesporne Texas Hold'em poker. Server slovenskacasina.eu vám prináša tiež možnosť pokrových hier zadarmo, kde si môžete vyskúšať svoje taktiky, alebo len šťastie, bez akéhokoľvek rizika. Online poker, patrí medzi najobľúbenejšie online kasínové hry vôbec. V dnešnej dobe sa môžeme stretnúť s nespočetným množstvom rôznych pokerových variantov, preto sa zameriame len na tie najznámejšie, s ktorými sa môžeme na internete stretnúť. Medzi celosvetovo najhranejšou variant pokru, patrí nesporne Texas Hold'em poker. Server slovenskacasina.eu vám prináša tiež možnosť pokrových hier zadarmo, kde si môžete vyskúšať svoje taktiky, alebo len šťastie, bez akéhokoľvek rizika.

Najznámejšie pokerovej hry​

Texas hold 'em poker Texas hold 'em poker - Texas Hold'em poker, patrí vo svete i vo Slovenské republike k najobľúbenejšej variante online pokru. Texas Hold'em poker sa začal masívne šíriť do všetkých online kasín a pokerových herní.
5 card stud poker 5 card stud poker - Five card je ďalší obľúbenou variantou pokru. Zo všetkých pokerových variantov je najjednoduchší a je tak veľmi obľúbená u pokrových začiatočníkov. Je populárny v domácich hrách, menej často je vidieť v kasínach a pokrových kluboch.
7 card stud poker 7 card stud poker - pokerová variant 7 card stud, je veľmi podobná jednoduchšie variante 5 card stud, je však mnohom rozšírenejšia a môžete sa s ňou častejšie stretnúť aj v online kasínach a pokerových herniach.
Omaha hold 'em poker Omaha hold 'em poker - pokerová variant omaha, je považovaná za druhou najobľúbenejšou pokerovú hru, hneď po variante Texas Hold'em poker. Patrí teda tiež do skupiny Hold'em hier a jej pravidlá sú veľmi podobné.
Caribbean stud poker Caribbean stud poker - táto varianta je pokrovým hitom väčšiny online kasín, menej sa s ňou však stretnete v kamenných kasínach.
Draw poker Draw poker - je označenie pre skupinu pokerových variantov, v ktorých hráč dostane všetky karty pred prvým kolom stávok. Svojou kartovú kombináciu potom môže vylepšiť výmenou "draw" niektorých kariet.
Stud poker Stud poker - Stud poker je označenie pre skupinu pokerových variantov, v ktorých je hráčom postupne rozdávané zmes kariet otočených lícom nadol a lícom nahor (viditeľných pre všetky ostatné).
H.O.R.S.E. poker H.O.R.S.E. - Jedná sa o súhrn pokerových hier, kedy sa dookola striedajú 5 známych pokerových variant. Táto hra, je súčasťou WSOP.
Pai Gow poker
 
Pai Gow poker - Pokiaľ máte radšej nejakú z jednoduchších variant stud pokeru, môžeme vám odporučiť Pai Gow poker. Pai gow casino poker má svoje korene v starých čínskych domino hrách av dnešnej dobe sa hrá takmer vo všetkých kasínach a online kasínach.
Razz poker Razz poker - Razz je obľúbená varianty stud pokru. Je podobný seven card hanby s tým rozdielom, že v Razz sa hráči snažia utvoriť čo najnižšiu kombináciu, preto sa tejto hre niekedy tiež hovorí seven card stud low.

Ak si chcete prečítať článok o pokrových hrách v Českom jazyku, prejdite na odkaz pokerové hry.