H.O.R.S.E. je forma pokeru, pri ktorej sa dookola strieda päť známych pokerových variantov (z ktorých začiatočných písmen je názov HORSE vytvorený). Jedná sa o tieto pokerové varianty:

1. Texas hold 'em,
2. Omaha eight or better,
3. Razz,
4. Seven card stud a
5. Seven card stud eight or better.

 

Tieto varianty sa striedajú pravidelne po odohraní vopred daného počtu hier či ubehnutí vopred daného času. H.O.R.S.E. sa vždy hrá s limitom (výnimočne je v niektorých hrách zavedené pravidlo, že texas hold 'em sa na finálovom stole hrá bez limitu).

H.O.R.S.E. nie je príliš bežnou variantom v nízkych a domácich pokerových hrách. Objavuje sa hlavne vo vysokých hrách v kasínach, a mimo to je súčasťou niektorých online pokrových herní. Je tiež hraná na WSOP, kde si svoju premiéru odbila v roku 2002. Turnaj v roku 2006 sa stal dovtedy najvyššie hrou WSOP čo sa týka výšky vstupného, ​​kedy "buy-in" na turnaj predstavoval 50 000 $.

Online poker Poker - kompletné informácie o pokri, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, najlepšie pokrové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zadarmo a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní
 
Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Slovenskom jazyku.
 

Ak si chcete prečítať článok o pokerových hrách HORSE v Českom jazyku, navštívte odkaz pokerové hry HORSE.