Online poker Poker - kompletné informácie o pokri, pokerové bonusy, turnaje, herné stratégie, najlepšie pokrové herne, pravidlá pokru, možnosť pokeru zadarmo a mnoho ďalších užitočných informácií.
Recenzia pokrových herní
 
Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Českom a Slovenskom jazyku.
Najväčší bonusy v pokrových herniach Najväčší bonusy v pokrových herniach - ponuka najlepšie hodnotených pokerových herní, ponúkajúcich najvyššie bonusy za najlepších podmienok.
 

Tak ako klasická online kasína , aj pokerové herne , ponúkajú rôzne bonusy a benefity . Je to obľúbený spôsob , ako prilákať nových hráčov a zároveň si udržať tie existujúce . Pre vyplatenie bonusu , je však nutné dodržanie určitých podmienok . Tieto bonusy môžeme rozdeliť do niekoľkých kategórií . Môžeme sa stretnúť , napr s bonusom za prvý vklad , bonusom za opakovaný vklad , bonusom za odporúčanie priateľa , vernostným bonusom a veľa ďalšími bonusmi .

Hlavná kategória pokerových bonusov

Bonus za prvý vklad ( First time deposit bonus ) - Jedná sa o bonus , ktorý je udeľovaný za prvé , skutočný vklad a ide o nejnabízenější bonus vôbec . S týmto bonusom sa môžeme stretnúť napr v tvare " 100 % do maximálnej výšky 300 EUR " . Znamená to , že nám pokerová herňa , pripíše k nášmu třítisícovému vkladu , ďalšie bonusové 300 EUR a máme teda k dispozícii 600 EUR pre hru . S výberom je to však zložitejšie . Každá online herňa , si tvoria vlastné pravidlá , pre výber takého bonusu . Ide o opatrenia , pred zneužívaním bonusov , nepoctivými hráčmi .

No deposit bonus - Tento bonus , je poskytovaný , bez nutnosti vkladu skutočných peňazí . Nie je tak častý , ako first time deposit bonus a vo väčšine prípadov je udeľovaný len novým hráčom .

Reload bonus - Jedná sa o bonus , ktorý je udeľovaný existujúcim , registrovaným hráčom a ktorý býva časovo obmedzený . Väčšinou býva podmienený , odohraním určitého počtu pokrových turnajov , vo vopred určenej pokerovej herni .

Nič nie je zadarmo Pre tých , ktorí sa pýtajú , z čoho herne vyplácajú tak štedré bonusy , máme jednoduché vysvetlenie . Ponuky rôznych , niekedy až neuveriteľných bonusov , majú nalákať nových a teda neskúsených hráčov , u ktorých je vysoký predpoklad , že tieto peniaze , v pokerových turnajoch rovnako ponechajú , napríklad vo forme prehry . Aj keď nováčik neprehrá hneď , zostane predpoklad prehry aj naďalej vysoký , pretože pre výplatu bonusu , je vo väčšine herní , potreba daný bonus niekoľkokrát " pretočiť " . Neznamená to však , že sa nedá z bonusov ťažiť . Skúsený hráč , si môže pomocou bonusov , aj veľmi pekne privyrobiť . Ďalšou možnosťou, ako zarobiť na bonus čo najviac , je využitie niekoľkých bonusov naraz . V tom Vám pomôže registrácia do viacerých pokrových herní súčasne .

Vrelo odporúčame využívať všetky dostupné bonusy pokerových herní , docielite tak efektívnejšieho rozdelenia vašich financií do hry . Prajeme vám veľa šťastia vo vašich pokerových turnajoch .

Ak si chcete prečítať článok druhy pokerových bonusov herní tiež v Českom jazyku, prejdite na odkaz druhy pokerových bonusů.