Poker bol vyvinutý v USA, kde v 20 storočia získal svoju konečnú podobu. Základný typ pokru je draw poker, od ktorého je odvodená rad najrôznejších variantov. Vo svete existuje nepreberné množstvo variantov pokeru, preto sa vám pokúsime popísať aspoň tie najhranejšie. Dnes je nehranější variantom Texas Hold'em No Limit. K jednotlivým variantom pokru vám ponúkneme slovník herných pojmov, pravidlá hry av neposlednom rade tiež najlepšie herné stratégie a novinky.

Bonusy v pokri Bonusy v pokri - Aj pokerové herne, sa predháňajú v rôznych ponukách bonusov a benefitov pre existujúcich i nových hráčov a nie je nijako jednoduché sa v nich orientovať a vybrať si tú pravú herňu. Preto sme pre vás vypracovali zoznam bonusov, ktorý vám s výberom správnej herne pomôže.
Pokrové hry Pokrové hry - tu sa budeme zaoberať variantmi pokeru, ktorých je na svete až niekoľko tisíc. Preto sa zameriame na tie najznámejšie, s ktorými sa môžete bežne v online kasínach stretnúť.
Základné pravidlá pokeru Základné pravidlá pokeru - rôzne pokerové varianty sa riadia mnohými pravidlami, ktorými vám teraz nebudeme zaťažovať hlavu a vrhneme sa na základné pravidlá pokeru
Výherné kombinácie pokeru Výherné kombinácie pokeru - pre hranie pokeru, je potrebné poznať niekoľko základných informácií, z ktorých jedna z hlavných, sú výherné kombinácie, ktoré si teraz podrobne popíšeme.
Poker zadarmo Poker zadarmo - náš herný server vám ponúka možnosť, vyskúšať si rôzne varianty pokru úplne zadarmo, bez potreby skutočných peňazí. Vyskúšajte si svoje stratégie bez akéhokoľvek rizika.
Zaujímavosti z pokru Zaujímavosti z pokru - vo svete pokeru sa za jeho existenciu udialo už veľa zaujímavostí o ktorých, z ktorých vyberieme tie najznámejšie a niečo si o nich povieme. Patrí k nim napríklad aj najväčšie medzinárodné pokerové súťaže.
Pokrový slovník Pokrový slovník - tak ako mnoho ďalších hier, aj poker má netradičné názvoslovie, ktoré je väčšinou odvodené z anglického jazyka a preto si popíšeme základné slovíčka, s ktorými sa pri hraní pokru určite stretnete.
 

Online pokerové herne

Internet je v dnešnej dobe neoddeliteľnou oučástí nášho života, ktorý nám v nemalej miere tiež uľahčuje. Poker patrí bezpochyby k najhranejšie online hrám a preto sme na serveri slovenskacasina.eu, venovali nemalé množstvo času tomu, aby sme vám vybrali len kvalitné a preverené pokrové herne.

Našou prioritou, pri posudzovaní a výbere pokrové herne, bola predovšetkým spoľahlivosť, kvalita a poctivosť. Ďalej sme sa zamerali na veľkosť a reálnosť dosiahnutia bonusov, ktorými sa sa v pokrových herniach len hemží. Tiež ako už z názvu tohto herného portálu Slovenská casina vyplíva, zaujímame sa predovšetkým o Slovenská kasína online.

Recenzia pokrových herní Recenzia pokrových herní - herný portál Slovenská casina Vám prináša cenné informácie a rozsiahle recenzia na najznámejších online pokrových herniach v Českom a Slovenskom jazyku.

Prajeme vám veľa šťastia a výhier v pokerových hrách.

Ďalšie jazykové verzie:

Poker online Poker Poker Poker Póker покер Poker Poker Póker Poker Pokeri Poker Poker Poker Poker Poker πόκερ