začíname

Ako začať - Ak ste úplný laik a začiatočník a chcete pokúsiť šťastie v nejakom online casine, tak je potrebné dodržať pár zásad, ktoré vám môžu veľmi pomôcť a ušetriť vám nemalé sklamanie.

registrácia do casina Registrácia do kasína - Pomôžeme vám s registráciou do online kasína. Našťastie samotná registrácia do online kasína nie je nijak ťažká a samotnej casina sa túto operáciu snaží maximálne zjednodušiť.
Herný slovník Herný slovník -  u mnohých hier sa stretávame predovšetkým s anglickým výrazom, ktoré nám nie sú vždy jasné. Preto sme pre vás pripravili pomôcku v podobe slovníka herných pojmov.
 

Bezpečnosť hranie online hier - Je veľmi dôležité, aby ste si hranie online hier naozaj užili a preto je dôležité dodržiavať pár základných zásad:

V prvom rade je potrebné nastaviť si reálne limity pre vaše stávky a to buď denný, alebo mesačné.

Svoje denné limity si môžete nastaviť priamo v menu svojho online kasína, alebo nás môžete kontaktovať a my vám s nastavením pre dané casino pomôžeme.

Stanovte si maximálnu dobu po ktorú chcete u danej hazardné hry zotrvať a tú dodržiavajte.

Nenechajte si hazardné hrou ovplyvniť vaše každodenné povinnosti a hrajte iba v dobe, ktorá vás nijako negatívne neovplyvní.

Nikdy nepovažujte hranie hazardných hier, ako ďalší zdroj príjmu. Majte na pamäti, že môžete vyhrávať, ale aj prehrávať.

Ak ste bol v minulosti liečený zo závislosti na hazarde, neodporúčame hazardovať vôbec.

 

Ak sa vás týka ktorýkoľvek bod zo zoznamu, prestaňte hrať hazardné hry:

Hráte hazard, pretože potrebujete získať rýchlo peniaze

Klamete o sumách vložených do hazardných hier, alebo o čase u nich strávených

Ovplyvňuje negatívne vaše hranie vašu prácu či školu

Ste nútení svoje prehraté peniaze vyhrať naspäť

Máte z hazardovanie dlhy, ktoré nie ste schopní splácať

Strácate záujem o vašu rodinu

Máte depresie, alebo samovražedné sklony v akejkoľvek miere

 

Až pri dodržaní týchto zásad si môžete hranie hier v online kasínach naozaj užiť a hrať hlavne pre zábavu. Prajeme vám veľa šťastia pri hraní online hier.

Ak si chcete prečítať článok o bezpečnosti pri hraní hazardných hier v Českom jazyku, navštívte odkaz bezpečnost při hraní hazardních her.