Aké sú platobné a výberové možnosti v online kasínach?
Zaujíma vás, ako môžete zaplatiť, alebo vybrať peniaze v online kasíne? K tomuto účelu slúži hneď niekoľko možností. Každá má samozrejme svoje výhody, niektoré zasa menšie nevýhody. Druhy online platieb sa líšia predovšetkým cenou a rýchlosťou vykonané platby. Čo sa týka bezpečnosti online platieb na internete, tak tá je vďaka moderným technológiám v dnešnej dobe už porovnateľná. Treba mať len bankový účet alebo platobnú kartu, ktorá je však vo väčšine prípadov už bežným štandardom.

Druhy online platieb rozdeľujeme do troch základných skupín

Pltba kartou Platba kartou - platba platobnou alebo kreditnou kartou-tento spôsob online platby je naozaj jednoduchý, spoľahlivý a hlavne veľmi rýchly. Platba kartou prebehne takmer okamžite a prostriedky tak môžete ihneď využiť. Pomocou platobnej / kreditnej karty zo z casina peňažné prostriedky tiež vyberať. Stačí zvoliť výber pomocou platobnej karty a peniaze sa vám spravidla do 1-3 dní objavia na vašom účte. Platobnú kartu aj dnes vlastní takmer každý a preto sa jedná o bežne dostupnú službu.
Platba bankovým prevodom

Platba bankovým prevodemplatba prevodom je veľmi bezpečná a predtým bola hodnotená skôr ako pomalá, pretože medzi štátnou prevod peňazí trval niekoľko dní a podľa banky mohol byť tiež spoplatnený. V dnešnej dobe je to už inak, pretože väčšina z nami odporúčaných online kasín disponuje českým účtom a prevod teda trvá spravidla 1-3 dni. Túto metódu preferujú skôr hráči nevlastniacom platobnou alebo kreditnou kartou.

Internetová peňaženka

Platba pomocou internetové / elektronické peňaženkyInternetových peňaženiek používaných online kasínom je na trhu hneď niekoľko. Medzi najznámejšie patria spoločnosti Skrill (bývalý moneybookers), PayPal, NETELLER, Click2Pay a ďalšie. Ide v podstate o sprostredkovateľa bankového prevodu, ktorému odovzdáte potrebné údaje a ktorý sa potom jednoduchým spôsobom postará o prevod peňazí, bez toho, bez toho aby ste museli zadávať citlivé údaje priamo obchodníkovi (online casine).

 

Najznámejšie internetové peňaženky

moneybooker Moneybooker, dnes už Skrill je veľmi obľúbená elektronická peňaženka, ktorá sa dnes radí medzi jednu z najväčších. Pomocou Skrillu je možné bezpečne, ľahko a rýchlo prevádzať peňažné prostriedky po celom svete.
PayPal PayPal je najväčší internetový platobný systém s dlhoročnou tradíciou as viac ako 160 miliónmi užívateľov po celom svete. Umožňuje presuny peňažných prostriedkov medzi účtami, ktoré sú identifikované emailovými adresami.
Neteller Neteller je internetová peňaženka, niekedy nazývaná "e-peňaženka" so sídlom vo Veľkej Británii. Neteller pôsobí v 180-tich krajinách už od roku 1999, a je hojne využívaný v online kasínach.

 

Ako nájdem najlepší platobnú metódu pre svoje online kasín?

Vyberte dostupnú platobnú metódu, ktorú vaša casino ponúka, a prečítajte si o nej podrobné informácie. Platobnú metódu si môžete vybrať podľa vlastného uváženia, náš popis jednotlivých online platobných metód nemá nabádať k preferovaniu iba určité platobné metódy, ale slúži predovšetkým k ucelenosti informácií o jednotlivých najpoužívanejších platobných metódach v online kasínach.

Ak si chcete prečítať článok o platobných metódach v online kasínach v Českom jazyku, navštívte odkaz platební metody v online kasinech.