Pravidlá hry keno Pravidlá hry keno - Pripravili sme pre vás podrobné pravidlá celosvetovo obľúbené hry keno. Naučte sa pravidlá keno a získajte prevahu nad vašim kasínom.
Herné stratégie pre keno
 
Herné stratégie keno - Jednoznačná výherné stratégie pre hru keno neexistuje, a je to dané už samostatným princípom tejto hry, kedy sa jedná predovšetkým o šťastí, ktoré nejde samozrejme nijak ovplyvniť. Aj tak existuje niečo ako herné stratégie.
Keno zadarmo Keno zadarmo - Zahrajte si celosvetovo obľúbenú hru keno úplne zadarmo, bez nutnosti skutočných peňazí. Môžete tak ľahko natrénovať svoju hernú stratégiu.

Keno je veľmi vyhľadávaná a populárna hra, ktorá zo založená, na princípe číselné lotérie. História Kena siaha až do starovekej Číny. Samotný princíp je veľmi jednoduchý, len stavíte na svoje šťastné čísla, a čakáte, či budú vytiahnuté, tak ako napríklad u Športky. Tu prebieha ťahanie šťastných čísel samozrejme virtuálne. Poradíme vám najnovšie taktiku a stratégiu pre túto hru. Najlepšie online herňu Keno, vám pomôžeme vybrať z nášho zoznamu, v ktorom sa nachádza len preverené a naozaj spoľahlivé herne.

Priebeh hry heno

Každý hráč dostane tabuľku, alebo los s 80 číslami. Cieľom hry je uhádnuť čo najviac z dvadsiatich ťahaných čísel. Hráč si môže staviť na 1 až 10 čísel. Jeho prípadná výhra sa odvíja od veľkosti stávky. Obvyklá výška stávok je od 1 do 5 $ / € / £. Pôvodné klasické živé Keno používa veľký sklenený valec s očíslovanými balóniky vnútri. Ťahanie čísel je obdobné ako napríklad u Športky. V online hernom svete sú samozrejme čísla ťahané iba virtuálne. Online casina vám tiež ponúkajú možnosť tzv náhodného vsadenia, to prebieha tak, že počítač vsadí náhodné čísla za vás.

Prečítajte si článok o Keno aj v Českom jazyku.