Naučte sa tie najlepšie herné stratégie pre obľúbenú kartovú hru blackjack a získajte tak dôležitú prevahu nad online kasínom.

Blackjack zadarmo Blackjack zadarmo - Zahrajte si veľmi obľúbenú kartovú hru blackjack online úplne zadarmo. Vyskúšajte si vaše zručnosti v blackjack, bez nutnosti naozajstných peňazí.
Pravidlá hry blackjack Pravidlá hry blackjack - Prinášame vám kompletné pravidlá veľmi obľúbené hazardné hry blackjack. Naučte sa pravidlá a herné stratégie a začnite sa baviť s blackjackom na plné obrátky.

Blackjack sa dá hrať mnohými spôsobmi, a záleží len na nás, koľko priestoru necháme náhode a koľko venujeme istote. Treba podotknúť, že asi žiadna výherná stratégia nebude úplne stopercentné, ale každá nám zvyšuje riziko výhry. Niektoré minimálne, niektoré zase zásadným spôsobom. Základom herné stratégie, je hrať podľa vašich kariet a podľa prvej karty dealera. Dodržujte tiež zvyšovanie stávok, keď vyhrávate a znižovaní, keď vyhráva dealer.

Popíšeme si hernú stratégiu Perfect blackjack - čo je tvz. Stratégia perfektné hry. Znamená to, že budete poznať každú situáciu, ktorá môže nastať, ak nej budete poznať najoptimálnejšie riešenie.

Nie je to nijak zvlášť zložité, a to z dôvodu, že dealer dodržiava jasné pravidlá, a vy tak viete čo môžete očakávať av tomto okamihu volíte optimálne riešenie. Aby sme vám to uľahčili, ukážeme vám pomocnú tabuľku, ktorá vám bude radiť v každej situácii. Ako som už písal na začiatku, žiadna výherná stratégia nie je stopercentné, ale šanca na výhru je tak mnohonásobne vyššia.

Príklad výherné stratégie pre blackjack v tabuľke:

Stratégia

Návod na použitie hernej tabuľky:

1. Spočítajte si hodnotu všetkých svojich kare a potom si nájdite v tabuľke riadok zodpovedajúci tejto hodnote.

2. Pokiaľ bude súčet kariet menšie ako "8", vezmite si ďalšiu kartu, ak bude väčší ako "17", ktorý nie je v inom riadku (napr. 9 a 10), budete stáť.

3. Ďalej si nájdite stĺpec obsahujúci odkrytú kartu dealera a podľa značky zistíte optimálny variant vašej reakcie na túto situáciu.

Stratégia pre hru s dvoma balíčky kariet:

Stratégia 2

Rady a tipy:

Ak nemáte blackjack, nepoužívajte prosím poistku. Poistku odporúčame iba v prípadoch, kedy vsádzate väčšiu čiastku než obvykle.

Prajeme Vám veľa šťastia pri hre blackjack.

Ak si chcete prečítať článok o herných stragiích blackjacku v Českom jazyku, navštívte odkaz herní strategie blackjack.