Blackjack zadarmo
 
Blackjack zadarmo - Zahrajte si veľmi obľúbenú kartovú hru blackjack online úplne zadarmo. Vyskúšajte si vaše zručnosti v blackjack, bez nutnosti naozajstných peňazí.
Herné stratégie blackjack
 
Herné stratégie blackjack - Popíšeme si základné herné stratégie, pre obľúbenú kartovú hru blackjack. Naučte sa taktizovať a vyhrávajte nad svima protihráčmi.
Pravidlá hry blackjack
 
Pravidlá hry blackjack - Prinášame vám kompletné pravidlá veľmi obľúbené hazardné hry blackjack. Naučte sa pravidlá a herné stratégie a začnite sa baviť s blackjackom na plné obrátky.
 

 

Blackjack, alebo tiež black jack je jedna z najobľúbenejších kartových hier prevádzkovaných v kasínach alebo online kasínach.

Obľúbenosť tejto hry je daná predovšetkým tým, že nie je, ako väčšina hazardných hier, založená len na náhode ale umožňuje pomocou rôznych herných stratégií zvýšiť pravdepodobnosť výhry. Veľké publicite sa tešia predovšetkým metóda, tzv počítania kariet, kedy sa hráč pokúša "zapamätať" ťahané karty. Blackjack sa hrá s žolíkovými kartami. Predchodcom blackjack je francúzska kartová hra vingt-et-un, slovensky "dvadsať jedna", ktorá sa objavila vo francúzskych kasínach okolo roku 1700. Variant tejto hry, takmer totožná po stránke pravidiel (líši sa vlastne len v terminológii a spôsobe počítania), ale hraná s mariášovými kartami, sa v českých krajinách často hrala a hrá pod názvom dvadsaťjeden či oko berie.

Ak budete dobre ovládať pravidlá blackjack a naučíte sa efektívne herné stratégie, bude výhoda kasína absolútne minimálny. Priame zhodnotenie vášho vkladu potom záleží predovšetkým na vašich schopnostiach a správnych rozhodnutiach. Blackjack často hrajú skúsení hráči, ktorým nejde len o zábavu, ale predovšetkým o výhru.

Základom výhry v blackjack je dokonalá znalosť herných stratégií a pravidiel. Preto vám túto cestu uľahčíme a kompletné pravidlá s hernými stratégiami vám podrobne popíšeme. Zároveň vám predstavíme niekoľko veľmi dobrých a preverených online casino, v ktorých si môžete práve blackjack zahrať.

Prajeme vám veľa šťastia pri hraní blackjack.

Ďalšie jazykové verzie:

Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Блэкджек Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack Blackjack