Zahrajte si výherné automaty zadarmo vo veľmi kvalitne spracovanom prostredí známych a preverených online kasín úplne zadarmo. Vyskúšajte si rôzne druhy výherných automatov zadarmo, skôr než začnete hrať za ozajstné peniaze a uistite sa tak, že neminiete za niečo, čo vám nebude neskôr vyhovovať. Vyberte si z mnohých rôznych druhov výherných automatov a užite si zábavu úplne zadarmo.

 

Výherné automaty zadarmo

Mega Joker zadarmo Mega joker - je 5řadový automat s dvoma valcami 3x3, na ktorom sa dá hrať s viacerými mincami a ktorý ponúka základný režim, režim Supermeter a progresívny jackpot. U nás si ho zahráte úplne zadarmo.
Beetle frenzy zadarmo Beetle frenzy - je 9válcový, 5řadový automat, na ktorom sa dá hrať s viacerými mincami a ktorý ponúka funkciu Lucky Spin a 2 bonusové hry: Flower Frenzy a Bug Collector. U nás si ho zahráte úplne zadarmo.
Jackpot 6000 zadarmo Jackpot 6000 - je 3 valcové, 5-riadkový hrací automat s funkciami Joker, Heads or Tails, zdvojnásobenie rovnako ako aj režim Supermeter. U nás si ho zahráte úplne zadarmo.
Joker 8000 zadarmo Joker 8000 - je trojvalcový, päťradový automat s bonusovými hrami. Užite si veľa zábavy úplne zadarmo, bez nutnosti peňazí.
Spin magic zadarmo Spin Magic - je trojvalcový, päťradový automat s bonusovými hrami. Užite si veľa zábavy úplne zadarmo, bez nutnosti peňazí.
Super nudge 6000 zadarmo Super nudge 6000 -  je 3x3válcový, 5 radový hrací automat na viac mincí s funkciou základného režimu a režimom Supermeter s automatizovanou funkciou nudge. U nás si ho zahráte úplne zadarmo.
Gold rush zadarmo Gold rush - je trojkolesový jednoradový automat, u ktorého hráči majú prospech z hrania toho druhého. Výhry sa vyplácajú podľa výhernej tabuľky u automatu. U nás je úplne zadarmo.
Crazy sport zadarmo Crazy sport - jedná sa o automat s 9 kolesami a 8 radmi. Výhry sú možné v troch horizontálnych radoch, troch vertikálnych radoch a oboch diagonálach.
Lucky 8 line zadarmo Lucky 8 line - je 9 valcový, 8 riadkový hrací automat. Výhry sú možné na ľubovoľnom zo 3 horizontálnych riadkov, 3 vertikálnych riadkov a / alebo oboch diagonál.
Magic love zadarmo Magic love - jedná sa o automat s 9 kolesami a 8 radmi. Výhry sú možné v troch horizontálnych radoch, troch vertikálnych radoch a oboch diagonálach.
Pirates gold zadarmo Pirates gold - je automat s 5 kotúčmi a 9 radmi s dvoma dostupnými bonusovými hrami. Zahrajte si ho u nás úplne zadarmo.
Safari madness zadarmo Safari madness - jedná sa o automat s 9 kolesami a 8 radmi. Výhry sú možné v troch horizontálnych radoch, troch vertikálnych radoch a oboch diagonálach.
vault assault zadarmo Vault assault - je 3 valcová, 1 radová, mini automatová hra. Pre každé herné kolo hráči zvolia čiastku, ktorú chcú staviť a roztočí valce. Minimálna stávka je jedna minca, maximálna stávka je tri mince.

Ak si chcete prečítať článok o výherných automatoch zadarmo v Českom jazyku, navštívte odkaz výherní automaty zdarma.