Doba, kedy ste si zakúpili stierací žreb len v kamennej predajni je už dávno preč. Teraz tak môžete urobiť pohodlne aj na interetu a náš portál slovenskacasina.eu vám toto potešenie ponúka úplne zadarmo, bez potreby naozajstných peňazí. Voľba, či skúsite svoje šťastie aj za peniaze, je len na vás. Prajeme vám veľa šťastia.

Ace scratch zadarmo Ace scratch - Zotrite 3 rovnaké hodnoty a vyhrajte zodpovedajúcu čiastku. Zotrite symbol X a vynásobte svoju výhru. Hra sa hrá so stávkou vo výške zobrazenej na lístku. Výška výhry sa rovná sume zobrazenej v hre.
Bubbles zadarmo Bubbles - V Bubbles prepichnete 6 z 8 bublín a odhalíte buď zlaté alebo čierne mince. Každá hra má 3 skryté zlaté mince. Nájdite ich a vyhrávate!
Football cup scratch zadarmo Football cup scratch - ak chcete, vyberte kedykoľvek nový šťastný symbol. Tlačidlo Magické nástroje zobrazuje aktívny magický nástroj. Ak chcete, vyberte kliknutím inú možnosť. Použite svoj ​​magický nástroj k kliknutí na šťastné symboly.
Fortuna scratch zadarmo Fortuna scratch - Nájdite 3 rovnaké hodnoty a vyhráte. Kliknutím na KÚPIŤ HRU začnite hrať. Ak chcete, vyberte kedykoľvek nový šťastný symbol. Tlačidlo Magické nástroje zobrazuje aktívny magický nástroj.
Max win scratch zadarmo Max win scratch - zasiahnite 3 rovnaké hodnoty a vyhrajte zodpovedajúcu čiastku. Kliknutím na KÚPIŤ KARTU začnite hrať. Zasiahnite jednotlivé štíty a odkryte tak čiastky, alebo kliknite na možnosť zasiahnuť VŠETKO a odkryte všetky sumy naraz.
Scratch ticket zadarmo Scratch ticket - Táto hra je webový stieracie tiket, ktorý sa náhodne vyberie z 1 milióna ponúkaných tiketov. Máte výherný tiket, ak Váš tiket obsahuje nejaké číslo trikrát.
seven gold scratch zadarmo Seven gold scratch - jedná sa o klasickú hru stieracie losy v online prevedení. Hra je veľmi jednoduchá a prehľadná a môžete si ju vyskúšať úplne zadarmo.
Tribble knockout zadarmo Tribble knockout - Toto je online stierací žreb, s ktorým sa môže výhra 10krát vynásobiť. Zotrite 3 rovnaké hodnoty a vyhráte.
Zodiac zadarmo Zodiac - online stierací žreb, s ktorým sa môže výhra 10krát vynásobiť! Vyberte svoje obľúbené znamenia zverokruhu a zistite, či vám hviezdy prajú šťastie.

Ak si chcete vyskúšať online hru stieracie žreby zadarmo aj v Českom jazyku, navštívte odkaz stieracie stírací losy zdarma.