Herný server Slovenská kasína vám prináša možnosť, zahrať si niekoľko druhov kartové hry blackjack úplne zadarmo, bez nutnosti naozajstných peňazí. Vyberte si svoj ​​black jack a začnite sa baviť aj bez peňazí. Táto možnosť príde vhod aj hráčom, ktorí sa na hru za peniaze ešte necíti a chcú sa zatiaľ len zdokonaľovať.

Blackjack double jack Blackjack double jack - jedná sa o verziu blackjack, ktorá sa hrá so štyrmi štandardnými balíčky o 52 kartách bez žolíkov. Túto hru si u nás môžete zahrať úplne zadarmo.
Double exposure blackjack zdarma
 
Double exposure blackjacknové - ďalší z obľúbených variat blackjack, ktorú si s nami užijete, samozrejme úplne zadarmo bez nutnosti reálnych peňazí.
Singe deck blackjack Single deck blackjacknové - Single Deck Blackjack je blackjack, ktorý sa hrá s 1 štandardným balíčkom kariet, ktoré sú pred každým herným okolo zamiešané.
Blackjack flash zdarma Blackjack flashnové -  ďalší variantom blackjacku, ktorú vám ponúkame úplne zadarmo je blackjack flash. Užite si zábavu naplno.
Pontoon blackjack zdarma Pontoon blackjacknové - Pontoon je variant hry blackjack, v ktorej sú obe krupierovou karty otočené lícom dole. Ponúkame vám ju samozrejme úplne zadarmo.
VIP blackjack zdarma VIP blackjacknové - sa hrá so 4 štandardnými balíčky o 52 kartách (bez žolíkov). V našej ponuke je tiež úplne zadarmo, bez nutnosti reálnych peňazí.
 

Ak si chcete prečítať článok o blackjack zadarmo v Českom jazyku, navštívte odkaz blackjack zdarma.