Teraz si môžete nanovo vybrať z našej ponuky video slotov, ktoré si u nás ako vždy môžete zahrať úplne zadarmo, bez nutnosti naozajstných peňazí. Väčšina video slotov, pochádza z dielne NetEnt, čo všetkým hráčom zaručuje bezproblémový chod a príjemné grafické rozhranie. Prajeme vám veľa zábavy, pri hraní video automatov.

Video automaty zadarmo

Fruit case zadarmo Fruit Case - je 5 valcový, 20 radový video automat zadarmo, ktorý ponúka radu Avalanche s rastúcim násobiteľom Wild, výhrami Free Falls a zástupnými symbolmi wild. PRAVIDLÁ HRY
fishy fortune zadarmo Fishy Fortune - je 5 valcový, 10 radový video automat zadarmo obsahujúce symboly wild a scatter. Minimálna stávka je 1 mince na jednu stávkovú radu a maximálna stávka je 1 mince na všetkých 10 stávkových radov (celkom 10 mincí). PRAVIDLÁ HRY
Eggomatic zadarmo Eggomatic - je 5 valcový, 3 riadkový výherný video automat s 20 radmi, zástupnými symbolmi Wild, funkciou Free Spins a 4 rôznymi špeciálnymi vajíčkami - vajíčkom Spreading Wild, vajíčkom Free Spins, vajíčkom výhry a vajíčkom s prekvapením.
Bood suckers zadarmo Bloodsuckers - je 5 valcový, 3 radový, 25 riadkový video automat s funkciou výhier za symboly Scatter, Free Spins, Wild a bonus game, v ktorej zabíjate upírmi.
Playboy zadarmo Playboy - je video automat príjemného vzhľadu, ktorý obsahuje 5 kotúčov so 150 mincami. U nás si ho zahráte úplne zadarmo.
Fruit shop zadarmo Fruit shop - je vysoko energetický video automat s 5 valcami a 15 stávkovými radmi. Ku klasickým rysom patrí zástupné symboly Wild s násobiteľom x2 a násobiteľom otočenie zadarmo x2.
Mega moolah zadarmo Mega moolah - obsahuje 5 valcov a 25 výherných línií. Tento automat má mnoho výborných vlastností a bonusov vo forme ďalších hier.
Space wars zadarmo Space wars - je 5 valcový, 4 riadkový video automat sa 40 výhernými líniami, zástupnými symbolmi Wild, vrstvenými symboly a funkcií bezplatného opätovného roztočení.
Fisticuffs zadarmo Fisticuffs - je 5 valcový, 3 riadkový video automat s 10 radmi. U nás si ho môžete užiť úplne zadarmo.
Silent run zadarmo Silent run - je 5 valcový, 3 riadkový video automat s 25 pevne danými výhernými líniami.
Starbust zadarmo Starbust - je 5válcový, 3liniový video automat vyznačujúci sa zástupnými symbolmi Starburst ™ Wild s opakovaným otočením o obojsmernými výhrami.
Evolution zadarmo Evolution - je 5válcový, 3-riadkový, 25řadový video hrací automat s valcami otáčajúcimi sa na obrazovke smerom nahor. Súčasťou hry sú zástupné symboly Wild a Free Spins s novou funkciou Evolution, ponúkajúci ešte viac šancí na zisk vysokých výhier.
Mega fortune zadarmo Mega fortune - je 5 valcový, 3 radový, 25 riadkový video hrací automat s funkciou výhier za symboly Scatter, Free spins, Wild a bonus game trojnásobný jackpot.
Hall of gods zadarmo Hall of gods - je 5 válcový, 3 radový video automat využívajúce funkcie Free spins, zástupné symboly wild, výhry sa symbolyscatter a Bonus Game sa 3 progresívnymi jackpotmi.

Ak si chcete prečítať článok o video automatoch zadarmo v Českom jazyku, navštívte prosím odkaz Video automaty zdarma.