Druhy výherných automatov
 
Druhy výherných automatov - Výherné automaty sa dajú rozdeliť do niekoľkých skupín, ktoré obsahujú nepreberné množstvo druhov. Teraz si popíšeme niekoľko základných druhov automatov, s ktorými sa môžeme stretnúť v online kasínach najčastejšie.
Výherné automaty zadarmo
 
Výherné automaty zadarmo - Navštívte stránku, kde si môžete zahrať veľké množstvo výherných automatov online úplne zadarmo. Zoznam s online automatmi je pravidelne doplňovaný o nové druhy automatov. Užite si veľa zábavy bez nutnosti naozajstných peňazí.
 

Novodobé výherné automaty nie je treba predstavovať. Takmer každý, kto navštívil nejakú herňu alebo casino vie, čo to výherný automat je a tiež ako funguje. Proste vhodíte peniaze, stlačíte tlačidlo, (alebo v USA zatiahnete za páku) a hneď sa dozviete, či ste vyhrali, alebo nie. Predné výhodou týchto automatov je, že nepotrebujete poznať absolútne žiadne pravidlá a môže ich teda hrať takmer každý. Tu sa potvrdilo pravidlo, že v jednoduchosti je sila. Zisky z výherných automatov tvoria pre casina 60-65 percent celkového zisku, u online kasín je to oveľa menej a preto je pri hraní v online casine hráč vo väčšej výhode.

Prvý výherný automat sa objavil už v roku 1895 v Amerike. Za priekopníka v tomto odbore je považovaný Charles Fey, ktorý svoj ​​prvý výherný automat zdokonaľoval až do roku 1907, kedy začala jeho automaty sériovo vyrábať prvé väčšiu spoločnosť. Prvé automaty boli robustné liatinové konštrukcie, a to až do roku 1915, kedy spoločnosť prešla na drevenú verziu. Drevené skrine automatov boli oveľa ľahšie a lacnejšie na výrobu. V roku 1930 začali výherné automaty tvoriť veľkú časť spoločenského hazardu po celom svete.

V roku 1940 umiestnil jeden majiteľ hotelového kasína mnoho výherných automatov po celom svojom kasíne, a to len v dobrej viere, že udrží ženy hazardérov, ktoré sa mali na týchto automatoch iba pobavil. Avšak sa postupom času celá teória zvrhla, a dnes je po celom svete veľa hazardných hráčov, žien aj mužov, ktorí na týchto automatoch plnohodnotne hrajú.

Herný server Slovenská Casina Vám ponúka možnosť vyskúšať si výherné automaty zdarma, bez nutnosti naozajstných peňazí.

Ak si chcete prečítať článok o histórii výherných automatov v Českom jazyku, navštívte odkaz historie výherních automatů.