História výherných automatov
 
História výherných automatov - Nové výherné automaty netreba obzvlášt popisovať, preto sa vrátime v čase a povieme si niečo o histórii výherné automatov.
Výherné automaty zadarmo
 
Výherné automaty zadarmo - Navštívte stránku, kde si môžete zahrať veľké množstvo výherných automatov online úplne zadarmo. Zoznam s online automatmi je pravidelne doplňovaný o nové druhy automatov. Užite si veľa zábavy bez nutnosti naozajstných peňazí.
 

Ako v kamenných herniach, tak aj v online kasínach máme dva hlavné druhy výherných automatov. Máme automaty troch valcové a piatich valcové. V online kasínach môžete naraziť na mnoho ďalších variantov a úprav, základ ale vždy pochádza z týchto dvoch typov.

Teraz sa pozrieme na najčastejšie druhy hracích automatov, na ktoré môžeme v online kasínach naraziť.

Troch valcové hracie automaty - u týchto automatov je najväčšia pravdepodobnosť, že vyhráte a vďaku tomu sú medzi hráčmi najviac obľúbené. Stretnúť sa s nimi môžete takmer v každom online kasíne.

Piatich valcové hracie automaty - šanca na výhru na týchto automatoch je o niečo menšia, než u troch valcových automatov, ale za to, sú u neho mnohonásobne vyššie výhry.

Progresívne hracie automaty - jedná sa o sieť výherných automatov, ktorá je zakončená jackpotom. Je tu teoreticky menšie šance na výhru, než u "neprogredujúcich" výherných automatov, ale za to prípadná výhra jackpotu je veľmi vysoká. Progresívne automaty fungujú tak, že z každej vsadenej čiastky na každom automate odchádza malá suma do jackpotu a ten sa navyšuje. Po dosiahnutí určitej výšky je náhodne vybratý nejaký automat v sieti a hráč na ňom hrajúci vyhráva celý jackpot.

Multi spinové hrací automaty - u tohto druhu hracieho automatu sú menšie výhry, o to však častejšie. V hre môžete zastavovať jednotlivo hracie valce, okrem posledného, ​​ktorý je vždy dotáčaniu samostatne automatom. Tento automat môžeme VIDEO Ako vo troch, tak v piatich valcové verzii.

Multi riadkové hracie automaty - tento typ výherného automatu je najrozšírenejší ako v online kasínach, tak aj v kamenných herniach. Na tomto automate môžete staviť na viac ako jeden riadok a môžete sa s ním stretnúť opäť v troch aj päť valcové verzii.

Na stránkach slovenskacasina.eu Vám tiež ponúkneme zoznam najlepších, preverených online kasín, kde si môžete zahrať výherné automaty zadarmo, alebo aj za ozajstné peniaze. Ak si chcete vyskúšať výherný automat zadarmo, môžete tak urobiť aj priamo na našich stránkach, de Vám ich ponúkame vo flashovej verzii.

Ak si chcete prečítať článok o typoch výherných automatoch v Českom jazyku, navštívte odkaz druhy výherních automatů.